עורך דין תאונות עבודה

כאשר קורית תאונה, פגיעה או מחלה כלשהי שיש לה פוטנציאל להיות מוכרת בתור תאונת עבודה – במקרה זה חובה להתייעץ עם עורך דין תאונות עבודה מנוסה.

"תאונת עבודה" היא הגדרה הכוללת מגוון רחב של פגיעות ומחלות – כולן קשורות בעקיפין או במישרין למקום העבודה או לאופן וסוג העבודה שעשה הנפגע. בשל הטווח הרחב של הפגיעות האפשריות, מומלץ מאוד ליצור איתנו קשר בסמוך לפגיעה ולדבר עם עורך דין תאונות עבודה כדי שיוכל לתת הערכה מיידית, האם הפגיעה יכולה להיחשב בתור תאונת עבודה.
פגישה עם עורך דין תאונות עבודה
עורך דין תאונות עבודה מנוסה ידריך אתכם מה עליכם לעשות על מנת לתבוע ולקבל את ההכרה בתאונת עבודה מביטוח לאומי.

עורך דין תאונות עבודה – לקבלת הכרה מביטוח לאומי

פציעה מתאונת עבודה היא לרוב פתאומית ועשויה לגדוע מקור פרנסה משמעותי. במקרה של קבלת תביעה להכרה בפגיעה כתאונת עבודה, הביטוח הלאומי ישלם לנפגע:

  • פיצויים על אובדן כושר העבודה במשך 3 חודשים
  • הוצאות רפואיות ונלוות בגין הפגיעה
  • קצבה חודשית – בהתאם לקביעת הוועדות הרפואיות
  • פיצויים או קצבה לשארים – במקרה של מות הנפגע

עורך דין תאונות עבודה ותיק ומנוסה יתבע עבורכם את מלוא זכויותיכם, על מנת לאפשר לכם רשת בטחון כלכלית בתקופה קשה ומורכבת.

תאונות עבודה גם במקרה של תאונת דרכים בדרך לעבודה (או בדרך מעבודה)

תאונת דרכים שקרתה בדרך "הרגילה" לעבודה או ממנה, או בעת שליחות מהעבודה, עשויה להיחשב גם כן לתאונת עבודה. ההגדרה נשמעת די ברורה, אך בפועל יכולות להיות מגוון רחב של סיבות ונסיבות:

  • מה אם הנפגע נסע בדרך לא "רגילה" לעבודה?
  • מה אם הוא עצר לזמן ארוך בדרך?
  • מה אם העובד יצא ללא אישור של המעסיק ונפגע בתאונה?

על מנת לוודא האם תאונת הדרכים היא גם תאונת עבודה – עורך דין תאונות עבודה ייתן לכם חוות דעת והוראות ברורות כיצד יש להמשיך את ההתנהלות בפגיעה, על מנת לסייע לתביעה ולקבל הכרה בתאונת עבודה. בכל מקרה פוטנציאלי לתאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה, יש להתנהל כאילו היא אכן תאונת עבודה. עורך הדין שלנו יוכל להנחות אתכם בנדון.

מחלת עבודה? אתם חייבים עו"ד תאונות עבודה

תחום מחלות העבודה נחשב למורכב במיוחד להכרה בביטוח הלאומי. המוסד לביטוח לאומי מכיר ברשימה של מחלות העשויות להיגרם כתוצאה מהעבודה או כתוצאה מתנאי העבודה. הבעיה העיקרית היא שמדובר ברשימה סגורה של מחלות, רשימה שנסגרה לפני עשרות שנים ואיננה מתעדכנת. כלומר, חוץ מהמחלות ברשימה זו, קשה מאוד לקבל מביטוח לאומי הכרה במחלת עבודה.

לדעתנו, כל תביעה לביטוח לאומי חייבת להיעזר בעורך דין מנוסה, אולם בתחום זה של תאונות עבודה, ובעיקר של מחלות מקצוע, ליווי צמוד של עורך דין תאונות עבודה הוא בגדר חובה!

אם לדעתכם חליתם כתוצאה מהעבודה שאתם עושים – תדברו אך ורק עם עורך דין תאונות עבודה, שילווה אתכם לאורך כל התביעה מול ביטוח לאומי.

פוטנציאל לתאונת עבודה? אתם חייבים עורך דין ביטוח לאומי

בכל מקרה בעל פוטנציאל לתאונת עבודה, נדרש לדעת את הגדרות החוק המדויקות ואת תקנות הביטוח הלאומי בנושא. לשם כך יש להתייעץ עם עורכי הדין שבמשרדנו. זה יגדיל מאוד עבורכם את הסיכויים לקבלת התביעה בנדון, תוך הבטחת זכויותיכם.

הכרה בתאונת עבודה מחייבת הוכחת קשר ישיר בין הפגיעה לעבודה. עורך דין ביטוח לאומי מנוסה בכך, וינהל את התביעה לטובתכם. הוא יוכל להשיג עבורכם פיצויים בסכומים גדולים, הרבה מעבר למה שאתם מצפים!

עבור הכרה בתאונת עבודה, על מנת שתוכלו להתנהל באופן שיתמוך בתביעה שלכם, צרו קשר עכשיו התייעצו עם עורך דין תאונות עבודה מיומן.