עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים הוא עו"ד נזיקין המתמחה בתאונות דרכים ובפגיעות כתוצאה מהן. תפקידו של עורך דין תאונות דרכים במשרדנו הוא ללוות אתכם בתקופה הקשה שלאחר התאונה ועד לקבלת פיצויים הולמים ורלוונטיים למצבכם מחברות הביטוח ומביטוח לאומי.

עורך דין נגד ביטוח לאחר תאונת דרכים

תאונת דרכים היא אירוע משנה חיים. שנייה של חוסר תשומת לב או חוסר ריכוז – שלכם או של מישהו אחר, והחיים עשויים להתהפך.

ביטוח החובה של הרכב מבטח אתכם על כל פגיעה בתאונת דרכים, גם אם אתם גרמתם לה.

כלומר, במקרה של תאונת דרכים חו"ח, אתם מתנהלים מול חברות הביטוח, ולכן כדי למצות את זכויותיכם ולקבל פיצויים מלאים – אין דרך קלה לומר זאת, אתם חייבים עורך דין תאונות דרכים לצדכם.

עו"ד תאונות דרכים יודע שאין תאונות "קלות"

אין תאונת דרכים קלה.

לעיתים קרובות אנו עדים לכך שבתאונת דרכים "מכה קלה" כביכול, עשויה להפוך לפגיעה מורכבת. לעיתים אנשים שנפגעו בתאונות דרכים מקשרים בין הפגיעה שלהם לתאונה לאחר זמן רב, אז כבר קשה להוכיח קשר ישיר בין הפגיעה והכאבים לבין התאונה, שקרתה חודשים קודם לכן.

לכן, בכל מקרה של תאונת דרכים חייבים לגשת לבדיקה מקיפה של רופא – רצוי בבית חולים, ולהתקשר אלינו מיד להתייעצות עם עורך דין תאונות דרכים מנוסה, שייתן לכם מידע והנחיות ברורות מה עליכם לעשות.

במקרים מסוימים יתכן אף שהעו"ד שלנו יפנה אתכם לבדיקות ספציפיות נוספות, על מנת לתמוך בתביעה שלכם, ולכסות את מקסימום האפשרויות.

עורך דין תאונות דרכים מיומן בהתנהלות מול חברות הביטוח

מרבית האנשים משלמים בכל חודש באופן שוטף על ביטוחים שונים, כגון:

  • רכב – חובה, מקיף, צד ג'
  • ביטוחי חיים מסוגים שונים
  • תאונות אישיות
  • אובדן כושר עבודה
  • ביטוח מנהלים

ועוד סוגי ביטוחים שונים.

כאשר קורית תאונת דרכים ונדרש לתבוע פיצויים מהביטוח, אנשים שהם ביום -יום אזרחים שומרי חוק ומוסר, מחויבים פתאום להוכיח שהם אינם משקרים באשר לסוג ועוצמת הפגיעה בתאונה, באשר לכאבים שהם סובלים מהם וכדומה.

לרוב – בעיקר במקרים של פגיעות קשות, חברות הביטוח שולחות חוקרים מוסווים, על מנת לוודא שהתובע דובר אמת. יש חוקרים שאף אינם בוחלים באמצעים: מצלמים מרחוק, מדובבים שכנים ומכרים, מתחזים לבעלי תפקידים אחרים – הכל על מנת לאפשר לחברת הביטוח שלא לשלם לכם את מלוא הסכום הנדרש.

אינכם חייבים להשתתף ב"משחק" הלא נעים הזה.

בכל מקרה של תביעה מול חברת ביטוח אתם מוזמנים להיעזר במי שמבין ויודע בדיוק איך להתנהל – עורך דין תאונות דרכים. התקשורת עם חברת הביטוח תיעשה דרכו והוא יסייע לכם לתבוע ולקבל את מלוא הפיצויים הרלוונטיים למצבכם, כך שתתאפשר לכם תמיכה כלכלית נדרשת לאחר התאונה.

עו"ד תאונות דרכים – אתם לא לבד

תאונת דרכים קורית פתאום. החיים משתנים ברגע.

בין אם התאונה קשה ומורכבת, ובין אם היא "קלה" יחסית, אתם לא חייבים להתמודד לבד – פשוט דברו איתנו. עורך דין תאונות מנוסה יידע להדריך אתכם בדיוק מה צריך לעשות וכיצד להתנהל  – מול חברות הביטוח ומול ביטוח לאומי.

עו"ד תאונות דרכים עולה כסף, אך ניתן לשלם עבור הליווי המשפטי רק אחוז מוסכם מסכום הפיצויים.

מניסיוננו, עורך הדין יוכל להשיג עבורכם פיצויים גבוהים לאין ערוך ממה שתוכלו להשיג לבדכם.

עם עורך דין תאונות דרכים במשרדנו אתם בידיים בטוחות.