עורך דין נזיקין

עורך דין נזיקין במשרדנו הוא עו"ד המיומן בכל הקשור לפגיעות שנגרמות לגוף ולנפש. עו"ד נזיקין מכיר היטב את לשון החוק וגם את המונחים הרפואיים המקצועיים הנוגעים לפגיעות השונות. משרדנו מתמחה בתחום דיני הנזיקין. אנו בין משרדי עורכי הדין המצליחים בשוק בתחום תביעות הנזיקין, עם ותק של מעל 20 שנות ניסיון!

אם אתם (או מישהו מבני משפחתכם):

  • נפגעתם בתאונת דרכים
  • קרתה לכם תאונת עבודה
  • נפגעתם כתוצאה מרשלנות רפואית

סביר להניח שאתם נמצאים במצב לא קל, אפילו מטלטל בחייכם, מצב שהוא חדש עבורכם. שגרת יומכם כוללת בדיקות רפואיות, רופאים, ימי מחלה ואובדן כושר עבודה – עולם שהיה זר לכם לחלוטין עד כה. וזה קשה.

עורך דין נזיקין מטעמנו יסייע לכם לתרגם את מצבכם לתביעה מוצלחת, מול ביטוח לאומי ומול חברות הביטוח.

עורכת דין נזיקין בפגישה עם נפגעת

אתם לא לבד – משרד שלם של עורכי דין נזיקין עומד לרשותכם!

לשם מה נדרש לפנות לעורך דין נזיקין? הרי הכל קבוע בחוק

בכל פגיעה שמשנה חיים, כגון תאונה, הקושי והפחדים העיקריים נוגעים בדרך כלל לנושא הכלכלי. אפילו אם אתם מבוטחים, חברות הביטוח יעשו ככל שביכולתן כדי לשלם כמה שפחות. גם ביטוח לאומי מערים קשיים רבים על התובעים.

עורך דין נזיקין מכיר היטב את המצב והוא נחוש לשנותו: כסף או העדרו, עשוי לעשות עבורכם את ההבדל בין היכולת לשלם על טיפולים ועל תרופות, לחיות בביטחון כלכלי, לבין מצב הישרדותי קשה, התובע כוחות ומשאבים.

בתקופה זו חשוב שתהיו פנויים להבראה ולשיקום. לכן, עורך דין נזיקין מנוסה ילווה אתכם לאורך כל התביעה, ידאג למיצוי זכויותיכם ולקבלת תוצאות מיטביות, בסכומים שאפילו לא חלמתם לקבל!

את התשלום על הייצוג המשפטי תוכלו לשלם כאחוז מסכום הפיצויים שתקבלו.

תביעות נזיקין הן לרוב תביעות מורכבות. משרדנו מיומן גם בטיפול בתביעות מורכבות ומסובכות. איננו נרתעים מקושי ואנו נלחמים – ללא מורא על זכויותיהם של כל אחד מלקוחותינו!