תביעות נגד ביטוח לאומי

אם אתם רוצים למצות את מלוא זכויותיכם ולקבל (לפחות) את מה שמגיע לכם – בעת הגשת תביעה לביטוח לאומי, כדאי שתגישו אותה דרך עו"ד בתביעות נגד ביטוח לאומי. משרדנו מתמחה בדיני נזיקין ומיומן מאוד בעבודה נגד הביטוח הלאומי. עורך דין ביטוח לאומי הוא עו"ד המנוסה בדיני נזיקין וגם בכל הקשור לביטוח לאומי, שכן אלו שני נושאים משלימים.

המוסד לביטוח לאומי

כל אדם המגיש תביעה לביטוח לאומי נדרש לצרף טפסים רלוונטיים, סיכומי מחלה, חוות דעת רפואיות וכדומה. רוב האנשים שאינם מיומנים יתקשו מאוד לבצע את הגשת התביעה כהלכה, ולכן תיקי תביעה רבים שמוגשים שלא דרך עו"ד ביטוח לאומי, נדחים ומתעכבים.

עורך דין בתביעות נגד ביטוח לאומי מיומן בהגשת תביעות נזיקין. הוא ידאג לאסוף את כל הטפסים המתאימים, יוודא שהמסמכים אכן רלוונטיים למצבכם העכשווי ותומכים בתביעה שלכם, ורק כאשר התיק מלא ומסודר, הוא יגיש אותו לביטוח לאומי ויהיה "עם היד על הדופק", כדי לוודא שהתביעה שהגשתם אכן מתקדמת כראוי.

רוצים לזכות בתביעה? פנו לעורך דין ביטוח לאומי

הגשת תביעה לביטוח לאומי קורית לרוב כאשר חייהם של התובעים עוברים טלטלה קשה בעקבות תאונת דרכים, תאונת עבודה או מחלה.

רוב התובעים מבינים שהם אינם יודעים מספיק עבור הגשת התביעה, ולכן הם מתייעצים.

אבל, בדרך כלל הם מתייעצים עם האנשים הלא הנכונים – עבור הגשת תביעה נגד ביטוח לאומי חייבים להתייעץ אך ורק עם עורך דין ביטוח לאומי!

החבר של בן הדודה שפעם שבר את היד, אולי רוצה מאוד לעזור, אבל הוא עשוי להזיק לכם הרבה יותר מאשר להועיל.

אל תוותרו: צרו קשר עכשיו – זו הדרך הקצרה והבטוחה לאישור התביעה שלכם כך שתבטיח תמיכה כלכלית הנחוצה עבורכם בתקופה הקשה הזאת.

עו"ד תביעות נגד ביטוח לאומי – מההתחלה ועד להצלחה

למוסד לביטוח לאומי מוגשות בכל שנה עשרות אלפי תביעות לפיצויים, לגמלאות או לקצבאות, במגוון רחב מאוד של נושאים.

עורך דין ביטוח לאומי מיומן מכיר היטב את כל סוגי הפגיעות ואת התהליכים הנדרשים עבורן בביטוח לאומי – על מנת שתוכלו למצות את זכויותיכם. הוא ינחה אתכם בביטחון, במיומנות ובמקצועיות לכל אורך התהליך, עד לקבלת התביעה באופן שיאפשר לכם שקט כלכלי.

עורך דין ביטוח לאומי ילווה אתכם גם בוועדות הרפואיות

במהלך התהליך לבירור תביעתכם תידרשו לעבור גם וועדה רפואית של הביטוח הלאומי, שתקבע את זכאותכם הרפואית לקבלת פיצויים או קצבאות. לדוגמה, אם הוועדה קוצבת לתובע אחוזי נכות בגין מצבו, הוא יקבל קצבת נכות חודשית בהתאם.

עורך דין ביטוח לאומי מיומן גם בתחום הרפואי. הוא מכיר סוגי פגיעות שונות, מצבים רפואיים, בדיקות נדרשות, ערכים ותרופות. משרדנו מכיר בחשיבותן הרבה של קביעת הוועדות הרפואיות עבור הצלחת התביעה, לכן עורך הדין ביטוח לאומי מטעמנו ינחה וילווה אתכם גם במהלך הבדיקה בוועדה הרפואית, ייצג אתכם וידאג לשמור על זכויותיכם, לשם החלטה מיטבית עבורכם.

עו"ד ביטוח לאומי "דובר" את שפת הביטוח הלאומי

עורך דין ביטוח לאומי מכיר היטב את החוק וגם את "השפה" של ביטוח לאומי ולכן הוא מסוגל להעריך באופן מקצועי את מצבכם ולתבוע את הטוב ביותר עבורכם.

ידע רפואי מחד ומיומנות בחוק ובביטוח לאומי מאידך: עורך דין מנוסה הוא בדיוק האדם האידיאלי עבורכם, לתווך בין התביעה שלכם לבין מיצוי מקסימלי של זכויותיכם.

התשלום לליווי המשפטי יהווה אחוז מסוים (הנקבע בחוק) של הפיצויים שייקבעו לכם. עם עורך דין ביטוח לאומי תוכלו להגיע לסכומי פיצויים שלא חלמתם עליהם!

תנו למומחים לעשות עבורכם את העבודה: עורך דין ביטוח לאומי שמלווה תביעה מגדיל לאין ערוך את הסיכויים לזכות בה!

One thought on “תביעות נגד ביטוח לאומי”

Comments are closed.